Atribuită Cumpărare directă

Set tonere Canon C-EXV49 originale: - Black Toner (K) C – EXV 49 – 250 lei fara TVA - Yellow Toner (Y) C – EXV 49 – 370 lei fara TVA - Magenta Toner (M) C – EXV 49 – 370 lei fara TVA - Cyan Toner (C) C – EXV 49 – 370 lei fara TVA

Număr anunț
DA26210154
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat