Atribuită
Cumpărare directă
1 C015 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex buc. 4 1.66 6.62 1.26 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 7 15.90 111.29 21.15 3 C027c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta arhiva buc 3 12.65 37.94 7.21 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 8 15.90 127.19 24.17 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 33 0.98 32.45 6.16 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 30 0.98 29.50 5.60 7 C087 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 8 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 7 27.83 194.82 37.02 9 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 10 C099 Registru prezenta personal administrativ - coperta arhiva buc 3 16.09 48.28 9.17 11 SS02 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta arhiva buc. 3 16.82 50.47 9.59 12 SS14 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 13 SS17 Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20
- Număr anunț
- DA26234044
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,TRANDAFIR COCÎRLA" TURNU-RUIENI (CUI 28950566)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,68 RON
- Valoare atribuită
- 722,68 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.