Atribuită
Cumpărare directă
10 1035443 SENZOR CU FOTOCELULA 10A BUC 2,00 25,99 43,68 8,30 20 1000205 CABLU MYYM 3X1,5 (H05VV-F) T500 M 20,00 2,19 36,81 6,99 30 1039855 CANAL CABLU(JGHEAB) 25X16 CU CAPAC 2M BUC 10,00 3,01 25,29 4,81 40 1025610 BIS PRIZA DUBLA SCHUKO PT IP20 GN-2BS BUC 1,00 18,90 15,88 3,02 50 6000672 PLATBAND 40X4 BUC 3,00 37,50 94,54 17,96 60 1018942 PACHET ELECTROZI SUPERBAZ 2,5X350 (4KG) PAC 1,00 69,76 58,62 11,14 70 1043740 HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 NEGRU BUC 5,00 2,99 12,56 2,39 80 1043745 HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 V/G BUC 5,00 2,99 12,56 2,39 90 1033427 DIBLU NYLON CU SURUB FUR 10X80 SS 88776 BUC 4,00 5,22 17,55 3,33 110 1054021 TUB LED T8 9W DISP STICLA 6500K 598MM BUC 10,00 12,51 105,13 19,97 120 5001135 SURUB RIG. CU DIBLU 6X45MM(100 BUC) CUT 2,00 20,09 33,76 6,42
- Număr anunț
- DA26203113
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456,38 RON
- Valoare atribuită
- 456,38 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.