Atribuită Cumpărare directă

Servicii receptie in cadrul expozitiei permanente organizata in incinta Muzeului National de Istorie Naturala "Grigore Antipa

Număr anunț
DA26198540
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
FINICĂ LIVIU-MIHĂIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35724839)
Cod CPV
79992000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.680 RON
Valoare atribuită
15.680 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.680 RON

din 15.680 RON estimat