Atribuită Cumpărare directă

Colectarea separata,transportul separat si tratarea deseurilor municipale, generate de locuitorii (1350 persoane) din aria administrativa a comunei Garliciu,judetul Constanta in perioada 01.09.2020 -31.12.2020, astfel: - deseuri reziduale : pentru un numar de 1350 persoane, la un tarif de 5,23 lei/persoana/luna; -deseuri reciclabile: pentru un numar de 1350 persoane, la un tarif de 0,37 lei/persoana/luna Valoarea estimata a contractului este: - deseuri reziduale : 1350 persoane X 5,23 lei/persoana/luna X 4 luni = 28.242 lei,fara TVA; -deseuri reciclabile:1350 persoane X 0,37 lei/persoana/luna X 4 luni =1.998 lei, fara TVA Valoarea totala a contractului este de 30.240 lei, fara TVA.

Număr anunț
DA26204293
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.240 RON
Valoare atribuită
30.240 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.240 RON

din 30.240 RON estimat