Atribuită Cumpărare directă

F 4 CARNET HIRTIE AUTOCOPIATIVA A 4 150 FILE F-2 CARNET A 4 H. AUTOCOPIATIVA F1 carnet A 4 150 FILE AUTOCOPIATIVA

Număr anunț
DA26231483
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
Furnizor / câștigător
FORUM PRINT TOUR SRL (CUI 13887037)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.075 RON
Valoare atribuită
3.075 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.075 RON

din 3.075 RON estimat