Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale protectie: MANUSI LATEX - 20 ct, MASCA PROTECTIE KN95 - 100 buc, MASCA DE PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA - 1000 buc.

Număr anunț
DA26201798
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630 RON
Valoare atribuită
1.630 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.630 RON

din 1.630 RON estimat