Atribuită Cumpărare directă

Abonament anual publicatii de revizie la manualul de zbor Jeppesen Eastern Europe Special (EAS04) - perioada 27.09.2020-26.09.2021

Număr anunț
DA26216207
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI 11534322)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI 12020346)
Cod CPV
22473000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570,48 RON
Valoare atribuită
4.570,48 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570,48 RON

din 4.570,48 RON estimat