Atribuită Cumpărare directă

Boluri albe 473 ml din polistiren alimentar cu capac etans din polipropilena ce sunt recomandate pentru transport si servire supa, ciorba sau inghetata. Temperaturi de lucru : - 70-100 grade Celsius maxim 15 minute - 40-70 grade Celsius aproximativ 2 ore - pana la 40 grade Celsius aproximativ 24 ore

Număr anunț
DA26245570
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,50 RON
Valoare atribuită
202,50 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,50 RON

din 202,50 RON estimat