Atribuită Cumpărare directă

LEGUME

Număr anunț
DA26231183
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
459,51 RON
Valoare atribuită
459,51 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,51 RON

din 459,51 RON estimat