Atribuită Cumpărare directă

Separatoare carton color, A4, 180g/mp, 12 culori/set, Optima SET 20 "Separatoare separator intercalatoare din carton 105x240 mm pentru bibliorafturi 100 file B4U intercalator/separatoare din carton, pentru bibliorafturi 160 gr, 100 file/set diverse culori , culori: albastru, galben, verde, rosu" SET 20 DVD-R DVD DVD-uri cu carcasa carcase 4.7 GB 4.7GB 16X 16 X B4U BUC 10 Prelungitor prelungitoare SCHUKO 3 prize 5 m metri cablu 3x1,5mm alb TED BUC 40 Prelungitor prelungitoare SCHUKO 6 prize 10 m metri cu intrerupator si buton reset cablu 3x1,5mm TED BUC 25 Suport suporti magnetic pentru agrafe din plastic transparent B4U MG894 BUC 100 Agrafe metalice de birou 28 mm 28mm 100 bucati cutie B4U CUTIE 100 Agrafe de birou nichelate 33 mm 33mm 100 bucati cutie B4U CUTIE 100 Agrafe de birou nichelate 50 mm 50mm 100 bucati cutie B4U CUTIE 100 Radiera guma de sters pentru creion creioane KE30 KORES BUC 50 Buretiera din plastic diamentru 6.5 cm x 2.5 cm B4U cod FQ018 BUC 400 Capsator capsatoare din metal metalic capacitate capsare 60 coli cu capse 23/8 B4U Cod N238 BUC 100 CAPSATOR METALIC, ST261, 24/10, SISTEM EASY PLUS, 100 COLI BUC 40 CAPSE 24/6 24 / 6 1000 bucati cutie nichelate NOKI CUTIE 650 Cutter mare din plastic lama 18 mm latime si 100 mm lungime B4U SX 8 BUC 60 "Banda benzi corectoare alba 5 mm B4U Lungime banda: 8 m." BUC 300 Foarfeca foarfece mare mari otel 21 cm 21cm 210 mm maner ergonomic B4U BUC 60 Lipici solid stick 23g 23gr 23 g 23 gr grame B4U BUC 60 Lipici solid stic

Număr anunț
DA26214692
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.272,70 RON
Valoare atribuită
13.272,70 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.272,70 RON

din 13.272,70 RON estimat