Atribuită Cumpărare directă

CATEL CU ARC -3 bucati

Număr anunț
DA26234614
Autoritate contractantă
COMUNA PLOPU (CUI 2844626)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535250-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.784 RON
Valoare atribuită
2.784 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.784 RON

din 2.784 RON estimat