Atribuită
Cumpărare directă
FILE PROTECTIE CRISTAL A4 60MICRONI BUC 1 DOSAR INCOP 1/1 ALB BUC 50 MARKER CD BUC 1 MARKER PERMANENT BUC 5 LIPICI STICK KORES 20G BUC 5 PIX 1 mm BUC 20 FLUID CORECTOR 20ML BUC 1 PIX KORES 1.0MM BUC 2 PLIC C4 229X324 BUC 10 DOSAR PVC BUC 10 HARTIE COPIATOR A4 TOP 2 POST-IT INDEX color BUC 6 AGRAFE 33 MM D & P BUC 5 BURETIERE RO BUC 2
- Număr anunț
- DA26229273
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMITRESTI (CUI 4297690)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,83 RON
- Valoare atribuită
- 271,83 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.