Atribuită Cumpărare directă

Incheiere contract de furnizare motorina cu durata de 12 luni de la semnarea acestuia . Se vor furniza max.15.300 litri, pentru un numar de 8 carduri, respectiv pentru 7 autoturisme si un card de rezerva,conform caietului de sarcini anexat .

Număr anunț
DA26229105
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.834 RON
Valoare atribuită
57.834 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.834 RON

din 57.834 RON estimat