Atribuită
Cumpărare directă
Pret de catalog (RON): perioada 12 luni / 79,80lei microbuz , marca Ford, model Transit, putere 103 kw, capacitate cilindrica 2402cmc3, masa maxima 4600kg, nr locuri 17, anul fabricatiei 2010. 2.Servicii asigurare raspundere civila auto -RCA / 12 luni / 835,98 lei microbuz , marca Ford, model Transit, putere 103 kw, capacitate cilindrica 2402cmc3, masa maxima 4600kg, nr locuri 17, anul fabricatiei 2010. mai putin
- Număr anunț
- DA26209974
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE APOSTOL" RUGINOASA (CUI 18042130)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915,78 RON
- Valoare atribuită
- 915,78 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.