Atribuită
Cumpărare directă
Dulap vestiar pentru copii, cu 5 compartimente, prevazute cu usi. Structura din PAL melaminat de inalta calitate de 16mm/18mm, cant ABS de 1,00/2,00mm. In partea superioara si inferioara dulapul este prevazut cu cate un raft cu 5 nise separate. Dimensiune: 1550х550х1560mm. Culorile: conform imaginii.
- Număr anunț
- DA26210767
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.444 RON
- Valoare atribuită
- 9.444 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.