Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar uz EXTERN.PRODUS BIOCID PENTRU IGIENA UMANA ! DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN FRECATRE ! Concentratie alcoolica min.70% Imbuteliat in PET de 0,5 litri AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII Avzi M.S. nr.2895BIO Domeniul de utilizare: Sanatate publica si domeniul privat. Aria de aplicare: Dezinfectant de uz extern cu activitate bactericida de baza, prin frecare, concentratie nediluat, timp de 5 min. : Biocid TP1; Antiseptic; Dezinfectant; Bactericid; Fungicid; Micobactericid; Tuberculocid; Virucid; Levuricid; Deja diluat, gata de utilizare; Are aprobare MS – 2520BIO/01/12.24 Previne si inlatura infectiile cu microbi, virusi, bacterii, fungi, ciuperci, micoze, bacili si levuri. Utilizare: Produsul HEXID se foloseste pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. Este indicat pentru dezinfectia mainilor personalului din spitale, din industria farmaceutica si cosmetica, a mainilor elevilor si salariatilor, a mainilor persoanelor aflate in deplasare, etc. Produs Biocid TP1 pentru utilizatori profesionali. Compozitie: Clorhexidina 0,5%, Etanol 36%, Isopropanol 24%, Glicerina, Apa Efect biocid: Bactericid conform NF EN 1500, 3 ml nediluat timp de 30 secunde de doua ori si conform SR EN 1276 nediluat timp de 1 min. Fungicid conform SR EN 1275 nediluat timp de 1 min. Virucid conform EN 14476+A1, timp de 1min. Micobactericid si tuberculocid conform EN14348, timp de 1min. Dezinfectant chirurgical conform EN 12791, 3ml nediluat timp de 90 secunde de dou

Număr anunț
DA26256586
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI 25616767)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.118 RON
Valoare atribuită
2.118 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.118 RON

din 2.118 RON estimat