Atribuită Cumpărare directă

Network Attached Storage Synology DS420j, procesor 1.4 GHz, Quad Core, 1GB DDR4, 4Bay + 4 x HDD 6TB SEAGATE IronWolf ST6000VN001 5400rpm 6Gb/s SATA 256MB cache 3.5inch 24x7 NAS and RAID cf caiet IGPR

Număr anunț
DA26213469
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.020 RON
Valoare atribuită
4.020 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.020 RON

din 4.020 RON estimat