Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona servicii de asigurare CASCO pentru autoutilitara Dacia Duster cu numărul de înmatriculare BH11HAO, deținută de Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă „Crişana” al Judeţului Bihor. Decontarea se va realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura fiscala.
- Număr anunț
- DA26229324
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.345 RON
- Valoare atribuită
- 1.345 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.