Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire produs U.M. Cantitate Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Creion mecanic 0.7mm Forster bucata 100 0.39 39 2 Mina creion mecanic 0.7mm 12/cutie Schneider HI-Polymer cutie 100 1.64 164 3 Textmarker 4 cul/set Forster set 100 2.43 243 4 Pix unica folosinta Forster, culoare scriere albastru bucata 100 0.15 15 5 Pix cu gel 0.7mm Forster, albastru bucata 1300 0.32 416 6 Pix cu gel 0.7mm Forster,rosu bucata 200 0.32 64 7 Pix cu gel 0.7mm Forster, negru bucata 200 0.32 64 8 Pix Schneider Slider Edge XB, albastru bucata 100 2.36 236 9 Cerneala Parker QUINK, BLUE BLACK, 57ml bucata 4 57.00 228 10 Marker permanent Forster, negru bucata 30 0.41 12.3 11 Marker CD/DVD Ico, negru bucata 30 1.01 30.3 12 Marker whiteboard 4 cul/set Forster set 6 2.37 14.22 13 Burete whiteboard magnetic bucata 6 10.84 65.04 14 OHP marker Sfin perm.Schneider 220 0.4mm N,A, R, V => pret set 4 buc set 30 8.63 258.9 15 Liner 0.8mm Schneider Xpress, albastru bucata 50 3.96 198 Total fara TVA = 2047.76 lei

Număr anunț
DA26215971
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.047,76 RON
Valoare atribuită
2.047,76 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.047,76 RON

din 2.047,76 RON estimat