Atribuită Cumpărare directă

Photographic Regional Atlas of Bone Disease, A Guide to Phatologic and Normal Variation in the Human Skeleton Autori Robert W. Mann, David R. Hunt Editura Charles C. Thomas

Număr anunț
DA26228965
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,52 RON
Valoare atribuită
509,52 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,52 RON

din 509,52 RON estimat