Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta juridica constand in :  acordarea de consultanţă juridică asupra problemelor solicitate a fi analizate ce se ivesc în activitatea curentă a beneficiarului și asigurarea asistenței și eventualei reprezentări juridice;  documentare în interesul beneficiarului constând în studiul legislației, doctrinei și al practicii judiciare în legatură cu problema juridică pentru care se solicită consultanța sau asistență juridică; Servicii de tip abonament lunar aferente perioadei 01.09.2020-30.09.2020

Număr anunț
DA26232341
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
CABINET DE AVOCAT PURICE ELENA-CRISTINA (CUI 21943618)
Cod CPV
79100000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat