Atribuită Cumpărare directă

PROFIL UMP 80 CORNIER 60X60X6

Număr anunț
DA26229124
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI 8123890)
Furnizor / câștigător
VERTO-SERVICE SRL (CUI 4995919)
Cod CPV
44530000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,06 RON
Valoare atribuită
363,06 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,06 RON

din 363,06 RON estimat