Atribuită
Cumpărare directă
Denumire BUC Pret fara TVA Pret cu TVA TOTAL 1 Samsung Galaxy A51 (2020) A515 Black/Blue/White 128GB 6GB RAM Dual Sim4G 4 buc 1249 1486.3 5945.24 2.Samsung Galaxy A21s (2020) Black/White/Green Dual SIM, 32GB, 4G 4 buc 845 1005.6 4022.2 3. Samsung Galaxy A20e (2019) A202 Black/Blue/White/Coral Dual SIM, 32GB, 4G. 16 buc 545 648.6 10376.8 Total fara TVA 17,096.0
- Număr anunț
- DA26238892
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI 23886284)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.096 RON
- Valoare atribuită
- 17.096 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.