Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru Alegeri Locale: materiale consumabile, materiale de protectie sanitara si dezinfectanti.

Număr anunț
DA26247943
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.062,63 RON
Valoare atribuită
5.062,63 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.062,63 RON

din 5.062,63 RON estimat