Atribuită
Cumpărare directă
cantitate Toner original Konica Minolta Bizhub 226, TN-118, 12000 pagini buc 2 Toner original Konica Minolta Bizhub 215, TN-118, 12000 pagini buc 2 Toner original Konica Minolta Bizhub 164, TN-116, 11000 pagini buc 2 Toner original Canon LBP 6020, CRG-725, 1600 pagini buc 2
- Număr anunț
- DA26210572
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "A GHENCEA" SACELE (CUI 28052590)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,30 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.