Atribuită
Cumpărare directă
NUMAR DE REFERINTA: 5949096547011 PRET DE CATALOG: 67,51 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33711900-6 Sapun (Rev.2) DESCRIERE: Denumire produs: Sapun lichid antibacterian Cod comercial : FK1800D Utilizarea substantei/preparatul... mai departe,NUMAR DE REFERINTA: 5949088401833 PRET DE CATALOG: 77,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Solikloor Dezinfectant Tablete Efervescente Clorigen, 300 buc SOLIKLOOR™ este un dezinfectant si an... mai NUMAR DE REFERINTA: 6772 PRET DE CATALOG: 58,40 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Ecolab Sanichlor Tablete de clor pentru curatare suprafete bucatarie, 160 buc. Tabletele Sanichlor ... mai departe,NUMAR DE REFERINTA: 5949088400041 PRET DE CATALOG: 19,69 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Klintensiv Dezinfectant Suprafete gata de utilizare, avizat Ministerul Sanatatii, 1000 ml Cu acest ... mai departe
- Număr anunț
- DA26238045
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892,40 RON
- Valoare atribuită
- 892,40 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.