Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta Cerinte tehnice minimale - mănuși din latex, de unică folosință, pudrate, marimile M si L AMBALARE 100 buc./cutie Condiții de livrare: Produsele vor fi noi, ambalate în mod corespunzător, sigilate și livrate la sediul Primăriei Sectorului 3 în Calea Dudești nr. 191 de către furnizor, cu miloace proprii, fără costuri suplimentare pentru beneficiar. La livrare, produsele vor fi însoțite de avizul de însoțire a mărfii.

Număr anunț
DA26239191
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.720 RON
Valoare atribuită
106.720 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.720 RON

din 106.720 RON estimat