Atribuită Cumpărare directă

Panou despartitor din plexiglass, separator transparent cu dimensiuni 50x70cm, cu suport de prindere, ecran de protectie ce actioneaza ca un paravan.

Număr anunț
DA26237595
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.471,20 RON
Valoare atribuită
22.471,20 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.471,20 RON

din 22.471,20 RON estimat