Atribuită Cumpărare directă

Panou transparent protectie din plexiglas pentru protectie personal si public, impotriva raspandirii virusului Covid-19. Dimensiuni: Lungime 70cm, inaltime 67cm, grosime material 3mm, cu suporturi laterale si decupare inferioara de 30cm lungime si 10cm inaltime. Montaj simplu, fara modificarea mobilierului.

Număr anunț
DA26249402
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
Furnizor / câștigător
CLUB DESIGN SRL (CUI 14626196)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.389 RON
Valoare atribuită
4.389 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.389 RON

din 4.389 RON estimat