Atribuită
Cumpărare directă
servicii de auditare financiara asupra procesului bugetar si activitatilor financiar contabile pentru societati ce se afla in subordinea Consiliului Local, respectiv SC Apa Canal Moțăței, in cadrul misiunilor de efectuare a procedurilor convenite, în conformitate cu Standardul Internaţional privind Serviciile Conexe 4400
- Număr anunț
- DA26242514
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOTATEI (CUI 4553305)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.