Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de calitate executate cu personal calificat,cu substante avizate conform legislatiei europene.Societatea detine toate autorizatiile necesare activitatii in cele mai bune conditii.Activitatea de dezinfectie se va efectua inca odata la un interval de circa 14 zile
- Număr anunț
- DA26240274
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA IGIENA S.R.L. (CUI 13274830)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.050 RON
- Valoare atribuită
- 21.050 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.