Atribuită
Cumpărare directă
17-2-1 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta carton duplex 10 buc 17-2-1/a Catalog pentru clasa pregatitoare - coperta carton duplex 6 buc 17-2-3 Registru matricol pentru clasele I-IX - coperta carton duplex 1 buc 17-2-6 Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV) - 44 elevi - coperta carton duplex 17 buc 17-2-7 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII) - 39 elevi - coperta carton duplex 18 buc 17-7-2 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - 100 file 6 buc 17-7-6 Registru pentru inspectii scolare - 100 file 2 buc 14-2-1 Registru intrare - iesire 4 buc
- Număr anunț
- DA26219619
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 13592885)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,19 RON
- Valoare atribuită
- 689,19 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.