Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine: 20 buc x1 Panou pluta, rama color, 60x90 cm, BI-OFFICE - Culoare: alb 315121332 20, 52.00 Lei cu tva; 20 buc x1 Panou pluta, rama color, 60x90 cm, BI-OFFICE - Culoare: orange 315121332 52.00 lei cu tva . transportul inclus in pret.

Număr anunț
DA26249562
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII AFUMATI DOLJ (CUI 14511714)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.747,89 RON
Valoare atribuită
1.747,89 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.747,89 RON

din 1.747,89 RON estimat