Atribuită Cumpărare directă

VZ239HE Monitor 23" ASUS VZ239HE, IPS, 16:9, FHD 1920*1080, 60Hz, WLED, 5 ms,250 cd/m2, 178/178, 80M:1/1000:1, Flicker-free, Low blue light, HDMI,VGA, Kensington lock, Black

Număr anunț
DA26253637
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661 RON
Valoare atribuită
661 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661 RON

din 661 RON estimat