Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Catalog clasa pregatitoare A4, 15file, coperta mucava caserata cu pelior, 80g/mp car 4 Catalog invatamant primar I - IV 50x35cm, 15file, coperta mucava caserata cu pelior car 10 Catalog invatamant gimnazial V - VIII 50x35cm, 15file, coperta mucava caserata cu pelior car 5 Catalog invatamant liceal IX - XII 50x35cm, 15file, coperta mucava caserata cu pelior car 13 Catalog invatamant profesional 50x35cm, 15file, coperta mucava caserata cu pelior buc 3 Carnet elev invatamant primar I -IV, A6, 16file, coperta duplex, 80g/mp car 20 Carnet elev invatamant gimnazial V - VIII, A6, 16file, coperta duplex, 80g/mp car 50 Carnet elev invatamant profesional, A6, 16file, coperta duplex, 80g/mp car 20 Registru matricol invatamant liceal/profesional A3, carnet 100file, coperta mucava buc 1 Registru matricol invatamant gimnazial A3, carnet 100file, coperta mucava buc 1 Registru matricol clasa pregatitoare A3, carnet 100file, coperta mucava buc 1 Condica prezenta cadre didactice A3, carnet 200file, coperta mucava buc 20 Hartie copiator A3 SKY Copy 80g 500coli/top top 2 Pix cu gel 0.5mm AIHAO 801, albastru buc 20 Pix cu gel 0.5mm AIHAO 801, negru buc 20 Pix cu gel 0.5mm AIHAO 801, rosu buc 20

Număr anunț
DA26239197
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.234,54 RON
Valoare atribuită
2.234,54 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.234,54 RON

din 2.234,54 RON estimat