Atribuită
Cumpărare directă
1.COLIER INOX 10-16 - 10 BUC - 1.1 RON/BUC 2.COLIER INOX 16-32 - 10 BUC - 1.8 RON/BUC 3.COLIER INOX 25-40 - 10 BUC - 1.4 RON/BUC 4.COLIER INOX 40-60 - 10 BUC - 2 RON/BUC 5.COLIER INOX 50-70 - 10 BUC - 1.82 RON/BUC 6.COLIER INOX 60-80 - 9 BUC - 1.73 RON/BUC 7.COLIER INOX 70-90 - 10 BUC - 2 RON/BUC 8.COLIER INOX 80-100 - 10 BUC - 2.43 RON/BUC 9.COLIER INOX 90-110 - 10 BUC - 2.45 RON/BUC 10.COLIER INOX 8-12 - 10 BUC - 1.12 RON/BUC 11.COLIER INOX 20-32MM - 10 BUC - 1.3 RON/BUC 12.COLIER INOX 12-22MM -10 BUC - 1.14 RON/BUC
- Număr anunț
- DA26238366
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
- Furnizor / câștigător
- HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
- Cod CPV
- 44163210-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,17 RON
- Valoare atribuită
- 201,17 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.