Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE 100H JCB 3CXSS:2869267

Număr anunț
DA26238748
Autoritate contractantă
Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.685 RON
Valoare atribuită
3.685 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.685 RON

din 3.685 RON estimat