Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 10 5.41 54.12 10.28 2 C022a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 5 21.47 107.35 20.40 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 20 15.90 317.98 60.42 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 18 15.90 286.18 54.38 6 C037 Catalogul clasei (ucenici, scoli profesionale, scoli de arte si meserii, etc)36 elevi - coperta imit. piele buc 4 15.90 63.60 12.08 7 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 95 0.98 93.40 17.75 8 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 70 0.98 68.82 13.08 9 C046 Carnet de elev pentru scolile profesionale si de ucenici buc. 30 0.98 29.50 5.60 10 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 14 34.24 479.41 91.09 11 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 3 21.47 64.41 12.24 12 SS30 Registru comisie metodica - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 13 SS48 Registru evidenta ordine de plata - coperta imitatie piele buc. 1 25.00 25.00 4.75

Număr anunț
DA26242810
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.674,85 RON
Valoare atribuită
1.674,85 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.674,85 RON

din 1.674,85 RON estimat