Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de maini Sanytol 250ml: 3 X 13,8 = 41,4 Saci menaj 60l 20/set: 4 X 2,9 = 11,6 Dezinfectant suprafete Sanytol: 2 X 18 = 36 Rola Hartie industriala 300M: 2 X 26,8 = 53,6

Număr anunț
DA26217179
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,60 RON
Valoare atribuită
142,60 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,60 RON

din 142,60 RON estimat