Atribuită Cumpărare directă

CARTUS LASER HP P1102 / HP 285A - Pentru imprimanta laser Jet HP P1102, aflat in dotarea MUZEULUI CASTELUL CORVINILOR, la Casa de bilete.

Număr anunț
DA26245488
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,83 RON
Valoare atribuită
79,83 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,83 RON

din 79,83 RON estimat