Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 7 5.41 37.88 7.20 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 11 15.90 174.89 33.23 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 12 15.90 190.79 36.25 5 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 7 6.48 45.35 8.62 6 SS11 Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 7 SS18 Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 8 SS15 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 9 SS21 Registru pentru evidenta arhivei scolare - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 10 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 18.67 18.67 3.55 11 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 2 34.24 68.49 13.01 12 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 13 P036 Ordin de deplasare – delegatie buc. 2 3.36 6.72 1.28 14 C076 Adeverinta de studii (tip A, invatamant de stat) buc 10 0.24 2.44 0.46

Număr anunț
DA26249717
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CREVEDIA (CUI 29144730)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,64 RON
Valoare atribuită
695,64 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,64 RON

din 695,64 RON estimat