Atribuită
Cumpărare directă
LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA GALBENA 30X30CM 102047 VERTEX 15 buc LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA NEON 30X30CM 103503 VERTEX 15 buc LAVETA MICROFIBRA PROSOP UNIVERSALA ALBASTRA 30X30CM 103505 VERTEX 15 buc SET 10 LAVETE MICROFIBRA PENTRU STICLA 30X30CM VERZI JW-220-S10-S PLASTOR 2 set
- Număr anunț
- DA26237339
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,21 RON
- Valoare atribuită
- 103,21 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.