Atribuită Cumpărare directă

Dozator dozatoare dispencer de pentru sapun lichid dezinfectant gel 500ml 500 ml pvc din plastic NUMAR DE REFERINTA: 00143427 PRET DE CATALOG: 15,18 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831700-3 Distribuitoare automate de sapun (Rev.2) DESCRIERE: Dozator sapun lichid 500ml plastic - sistem de prindere in perete - vizor pentru o buna vizualizare ... mai departe

Număr anunț
DA26241114
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,96 RON
Valoare atribuită
333,96 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,96 RON

din 333,96 RON estimat