Atribuită Cumpărare directă

FEREASTRA CU GEAM TERMOPAN DIMENSIUNE 3.70/3.40. TRANSPORT, MONTAJ SI ACCESORIILE VOR FI INCLUSE IN PRET.

Număr anunț
DA26244669
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
RENO ALL & CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22782366)
Cod CPV
44221100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.302,52 RON
Valoare atribuită
6.302,52 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.302,52 RON

din 6.302,52 RON estimat