Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PORC FEL.KG TAV. KG 1,060 16.78 FRIPT.SPATA PORC KG TAV KG 1,520 24.61 ANTRICOT VITA F.OS FEL.KG KG 1,435 53.83 RIDICHI IT 125G CI BU 1 buc 2.28 PATRUNJEL RO. LG. C.I LG 5 buc 4.10 MARAR RO. LG. C.I LG 7 buc 5.74 LEUSTEAN RO. LG. C.I LG 5 buc 4.55 CEAPA GALBENA GASTR.RO KG KG 3,140 3.14 USTUROI CN. KG. C.I VRAC KG 1,200 14.41 DOVLECEI RO KG. C.I VRAC KG 1,120 3.70 VINETE RO KG CI VRAC KG 0,580 3.32 BANANE CM KG CI VRAC KG 4,140 15.90 ROSII RO KG VRAC KG 1,180 5.72 GAROM ANANAS BUCATI 565G CV 12 buc 42.84 DEFNE GOGOSARI OTET 600G BO 6 buc 44.52 MAZ.MASL.NEG.FARA SAMB.80 BO 10 buc 142.70 SULTAN BULION 18% 310G BO 12 buc 40.68 ZUZU LAPTE INTEGRAL 3,5% BU 4 buc 37.72 BANEASA MACCARONI 500G PG 10 buc 22.80 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 30 buc 32.70 DELACO CASCAV.FEL.NATUR 1 BU 10 buc 49.80 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 4 buc 59.88 OLYMPIA BORS 1L BU 6 buc 14.34 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 6 buc 33.18 MILLI UNT 82% 200G BU 12 buc 120.00 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 1 bax 10.80 OLYMPIA MUSTAR CLAS.300G BO 6 buc 18.18 NEGRO SAL.ICRE C.C.3+1. IF 1 bax 17.52 CAMPIS CRENVURSTI CU PUI BU 1 buc 6.69 CAMPIS SUNCA PRAGA FEL.40 BU 2 buc 25.77 MUSCHI FILE FEL.400G CAMP BU 2 buc 33.92 SALAM SASESC FEL.100G CRI BU 12 buc 64.44 SUNCA PIEPT PUI FEL.170G BU 4 buc 40.56 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG.CG.K KG 5,189 70.21 FICAT PUI CONG.PG.KG KG 2,222 14.67 PIEPT CURCAN DEZOSAT CONG KG 2,200 60.52 ALBALACT SMANTANA 20% 2

Număr anunț
DA26222565
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.281,42 RON
Valoare atribuită
1.281,42 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.281,42 RON

din 1.281,42 RON estimat