Atribuită Cumpărare directă

Perdea cabina vot, dimensiunea 140 cm(L) x 150 cm(H) cu 6 ocheti si inel prindere pe sina, culoare albastra.

Număr anunț
DA26256651
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI 27929000)
Cod CPV
39515200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.800 RON
Valoare atribuită
134.800 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.800 RON

din 134.800 RON estimat