Atribuită
Cumpărare directă
Aotoritatea contractanta doreste achizitionarea de servicii denumite : Servicii de proiectare sisteme de securitate 23 de obiective (sisteme de alarma,sisteme de supraveghere video,sisteme de control acces) conform ofertei primite in baza anunutului publicitar ADV 1163907/17.08.2020
- Număr anunț
- DA26247333
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- ZENDORA TECH SRL (CUI 29135995)
- Cod CPV
- 79930000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.100 RON
- Valoare atribuită
- 16.100 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.