Atribuită
Cumpărare directă
CABLU USB GEMBIRD adaptor - UAS-DB9M-02 CABLU USB GEMBIRD adaptor, USB 2.0 (T) la Serial DB9M (9-pin)(RS232)(T), 1.5m, negru, „UAS-DB9M-02” SKU: UAS-DB9M-02 EAN: 8716309085908 Categorii: Cabluri USB pt. imprimante, Cabluri USB pt. PC, imprimante Producator: GEMBIRD Informații suplimentare Tip accesoriu cablu or adaptor USB Tip conector 1 USB 2.0 (T) Tip conector 2 Serial RS232 (9-pin)(T) Conector in unghi de 90 grade nu Lungime (m) 1.5 m Culoare negru Link producător: https://gembird.com/item.aspx?id=8590 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. RY18L
- Număr anunț
- DA26243141
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,09 RON
- Valoare atribuită
- 31,09 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.