Atribuită
Cumpărare directă
1 Catalog invatamant Primar, buc 12, pret 23.80 Lei / bucata 2 Catalog invatamant Gimnazial, buc 12, pret 23.80 Lei / bucata 3 Catalog gradinita - coperti carton lucios, buc 6, pret 4.00 Lei / bucata 4 Catalog clasa pregatitoare - coperti tari, caserate, buc 3, pret 17.80 Lei / bucata 5 Carnet elev invatamant Primar, buc 75, pret 1.80 Lei / bucata 6 Carnet elev invatamant gimnazial, buc 90, pret 1.80 Lei / bucata 7 Registru Matricol inv primar-gimnazial X4, buc 1, pret 35.70 Lei / bucata 8 Registru Unic Acte Studii - Gimnaziu, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 9 Borderou corectare examinare corigenta/diferenta A4, buc 1, pret 13.75 Lei / bucata 10 Condica cadre didactice A3, buc 4, pret 40.00 Lei / bucata 11 Condica prezenta A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 12 Fisa SSM, buc 20, pret 1.70 Lei / bucata 13 Fisa SU, buc 20, pret 1.70 Lei / bucata 14 Fisa magazie A5, buc 100, pret 0.12 Lei / bucata 15 Foaie colectiva de prezenta A4, buc 1, pret 3.30 Lei / bucata 16 Instiintare absente A6, buc 50, pret 0.07 Lei / bucata 17 Registru Decizii, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 18 Registru Consiliu Profesoral A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 19 Registru Consiliu Administratie A4, buc 1, pret 25.40 Lei / bucata 20 Registru intrare-iesire A4, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 21 Registru inspectii scolare A4, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 22 Registru serviciu pe scoala - Procese Verbale A4, buc 2, pret 25.40 Lei / bucata 23 Solicitare foaie matricola A4, buc 50, pret 0.11 Lei / bucata
- Număr anunț
- DA26229791
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
- Furnizor / câștigător
- FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.526,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.526,75 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.